Noc múzeí v Balneologickom múzeu

16. mája 2015 od 15.00 do 21.00 hodiny

VSTUP VOĽNÝ

Balneologické múzeum v Piešťanoch

Vás pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí srdečne pozýva na Celoslovenskú noc múzeí do stálej expozície v budove Kúpeľnej dvorany.

Program:

hra „Zlomyseľný škriatok“

„Reštaurátor obrazov“

preparáty podivuhodných tvorov mora

netradičné predmety z našich depozitov (pasca, tajomná hlava indického démona, preparát sumca a ďalšie ...)

ukážky krojov (a možnosť aj si kroj vyskúšať)

prednáška „Uchované v čase“

prezentácia fotografií z archeologických výskumov

17.00 hod. – Mestská polícia

Pozývame Vás aj do expozície Pamätná izba Ivana Krasku nábr. I. Krasku č. 2, otvorené od 15.00 do 20.00 hodiny

Program: prednes poézie Ivana Krasku

!!! SRDEČNE VÁS VŠETKÝCH POZÝVAME DO BALNEOLOGICKÉHO MÚZEA !!!