Slávne kúpele Slovenska

11. júna 2015 o 15.00 hodine

Mesto Piešťany, FOIBOS BOOKS, Balneologické múzeum Piešťany zriadené Trnavským samosprávnym krajom a Slovenské liešebné kúpele Piešťany a.s.

si Vás a Vašich priateľov dovoľujú pozvať na slávnostnú prezentáciu publikácie

Slávne kúpele Slovenska

Prezentácia sa uskutoční v priestoroch KURSALON - Kúpeľná dvorana, Beethovenova 5/1810, Piešťany, vo štvrtok 11. júna 2015 o 15.00 hodine.

Záštitu nad publikáciou prevzal Minister kultúry Slovenskej republiky Marek Maďarič.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Publikácia Slávne kúpele Slovenska bola realizovaná s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.