Inaugurácia slovenskej poštovej známky s námetom obrazu Alfonsa Muchu

25. novembra 2015 o 17.30 hodine

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum Piešťany
Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a. s.
TOPFEST, s.r.o.
Respect Slovakia, s.r.o.
Rezort Piešťany
Slovenská pošta, a. s. a Zväz slovenských filatelistov

srdečne pozývajú Vás a Vašich priateľov na inauguráciu

slovenskej poštovej známky s námetom obrazu Alfonsa Muchu

a vyhodnotenie ankety o najkrajšiu slovenskú poštovú známku roku 2014

Inaugurácia sa uskutoční v kaviarni hotela Thermia Palace na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch dňa 25. novembra 2015 o 17.30 hodine.

Program:
– Predstavenie prezentovanej známky a celej emisie, zástupcovia organizátorov a hostí
– Slávnostné uvedenie poštovej známky s motívom obrazom A. Muchu „Buď pozdravený požehnaný prameň zdravia“
– Vyhlásenie výsledkov ankety o najkrajšiu slovenskú poštovú známku za rok 2014
– Ocenenie úspešných autorov známok zo strany rezortu a pošty
– Príležitostný poštový lístok a príležitostná poštová pečiatka k víťaznej známke
– Autogramiáda prítomných autorov prezentovanej známky a ocenených známok, kultúrny program a občerstvenie pre účastníkov

Bude zriadená príležitostná poštová priehradka a priehradka POFIS-u s príležitostnými poštovými pečiatkami k inaugurovanej známke a výstave a príležitostná poštová pečiatka k výsledkom ankety o najkrajšiu známku za rok 2014.
K dispozícii budú poštou vydané filatelistické materiály k prezentovanej emisii, ďalej pohľadnice k príprave Cartes Maxima. Priehradka pošty Piešťany bude preberať poštu na odoslanie.

PREZENTÁCIA ZNÁMKY
Poštová známka z edičného radu Umenie s vyobrazením maľby Alfonsa Muchu
„Buď pozdravený požehnaný prameň zdravia“
z hotela Thermia Palace v Piešťanoch