17 mar

Prezentácia unikátneho prsteňa z doby rímskej

17. marca 2016 o 16.00 hodine

Trnavský samosprávny kraj, Balneologické múzeum a obec Krakovany

si dovoľujú pozvať Vás a Vašich priateľov na slávnostnú prezentáciu nových publikácií

zborníka Balneologický spravodajca a knihy Bohaté hroby z doby rímskej z Krakovian-Stráží

a slávnostnú prezentáciu

nového zbierkového predmetu - unikátneho prsteňa z doby rímskej z bohatého kniežacieho hrobu I z Krakovian-Stráží (realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR)

Prezentácia sa uskutoční 17. marca 2016 (štvrtok) o 16.00 hodine v priestoroch KURSALON - Kúpeľná dvorana, Beethovenova 5 v Piešťanoch.

Program:
- príhovory za vydavateľa - Balneologické múzeum v Piešťanoch
– prednes ukážok textov z publikácií
– hudobný program: Alexander a Ladislav Analayovci
(pripravené aj malé občerstvenie)