Noc múzeí v Balneologickom múzeu

21. mája 2016 od 13.00 do 20.00 hodiny

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum v Piešťanoch

Vás pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí srdečne pozýva na Celoslovenskú noc múzeí do stálej expozície v budove Kúpeľnej dvorany.

otvorené od 13.00 do 20.00 hodiny

Program:

kvíz pre malých aj veľkých

tvorivé dielne

poznávací kvíz po stopách zlatníkov doby rímskej

ukážky krojov (a možnosť aj si kroj vyskúšať)

prezentácia historických fotografií Piešťan a okolia

Pozývame Vás aj do expozícií a na výstavu do Vily dr.Lisku Štefánikova č. 1, otvorené od 13.00 do 20.00 hodiny

Program: prednes poézie Ivana Krasku a sprievodné slovo po expozícii

prezentácia výstavy Doba ľadová – Lovci a mamuty

prednáška Mamuty vychádzajú z hmly

Pozývame Vás aj do expozície Pamätná izba Ivana Krasku nábr. I. Krasku č. 2, otvorené od 13.00 do 20.00 hodiny

Program: prednes poézie Ivana Krasku a sprievodné slovo po expozícii

!!! SRDEČNE VÁS VŠETKÝCH POZÝVAME DO BALNEOLOGICKÉHO MÚZEA !!!

Vstupné – 0,50,- € zaplatíte iba 1 x – je platné pre vstup do všetkých expozícií múzea. Výťažok z tohto vstupného sa použije na opravu interiéru piešťanského roľníckeho domčeka v hlavnej expozícii múzea. Podporte svojou návštevou jeho opravu aby bol opäť krásny a nádherný. Ďakujeme Vám.