Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny 2016

4. júna 2016 od 9.00 do 18.00 hodiny

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum v Piešťanoch

Vás pri príležitosti otvorenia letnej kúpeľnej sezóny dňa 4.júna 2016 srdečne pozýva na do našej stálej expozície v budove Kúpeľnej dvorany.

Expozícia je otvorená od 9.00 do 18.00 hodiny

Program:

Prehliadky expozície

Predaj zaujímavých publikácií a suvenírov (stánok pred múzeom)

9.00 - 18.00 expozícia múzea - prezentácia unikátneho zbierkového predmetu - zlatého prsteňa z hrobu I z Krakovian-Stráží

9.00 - 18.00 Historické fotografie Piešťan - Umenie v parku 2016 - výstava fotografií v parku pred múzeom

13.00 - 18.00 Premietanie historických fotografií Piešťan v expozícii múzea

15.00 - 18.00 Ukážky krojov (a možnosť aj si kroj vyskúšať)

13.30 - 17.30 Ryžovanie zlata - podujatie pre deti

18.00 Jantár okno do minulosti - prezentácia

Pozývame Vás aj do expozície Pamätná izba Ivana Krasku nábr. I. Krasku č. 2, otvorené od 13.00 do 18.00 hodiny

Program: prehliadka expozície básnika Ivana Krasku

!!! SRDEČNE VÁS VŠETKÝCH POZÝVAME DO BALNEOLOGICKÉHO MÚZEA !!!

Vstupné – 1,00,- € zaplatíte iba 1 x – je platné pre vstup do obidvoch expozícií múzea. Výťažok z tohto vstupného sa použije na opravu interiéru piešťanského roľníckeho domčeka v hlavnej expozícii múzea. Podporte svojou návštevou jeho opravu aby bol opäť krásny a nádherný. Ďakujeme Vám.