Život pri rieke Váh

20. mája 2017 o 15.00 hodine

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch

Pozývajú Vás a Vašich priateľov na slávnostnú prezentáciu múzejno-vzdelávacieho projektu

Život pri rieke Váh

Slávnostná prezentácia sa uskutoční dňa 20. mája 2017 o 15.00 hod. v Hlavnej expozícii Balneologického múzea (Kursalon), Beethovenova 5, Piešťany.

Prezentácia projektu je súčasťou programu Noci múzeí a galérií.

Projekt vznikol vďaka finančnej podpore „Fondu na podporu umenia“ Ministerstva kultúry SR.