Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny 2017

3. júna 2017 od 9.00 do 18.00 hodiny

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch

Vás pri príležitosti otvorenia letnej kúpeľnej sezóny dňa 3.júna 2017 srdečne pozýva na do našej stálej expozície v budove Kúpeľnej dvorany.

Expozícia je otvorená od 9.00 do 18.00 hodiny

Program:

Prehliadky expozície

Predaj zaujímavých publikácií a suvenírov (stánok pred múzeom)

Prezentácia projektu ProWinter Socha Ľudovíta Wintera v Piešťanoch (stánok pred múzeom)

9.00 - 18.00 Historické fotografie Piešťan - výstava fotografií v parku pred múzeom

13.00 - 18.00 Premietanie historických fotografií a filmov o Piešťanoch v expozícii múzea

15.00 - 18.00 Ukážky krojov (a možnosť aj si kroj vyskúšať)

14.30 - 17.30 Ryžovanie zlata - podujatie pre deti

Pozývame Vás aj do expozície Pamätná izba Ivana Krasku nábr. I. Krasku č. 2, otvorené od 13.00 do 18.00 hodiny

!!! SRDEČNE VÁS VŠETKÝCH POZÝVAME DO BALNEOLOGICKÉHO MÚZEA !!!

Vstupné – 1,00,- € zaplatíte iba 1 x – je platné pre vstup do obidvoch expozícií múzea. Výťažok z tohto vstupného sa použije na reštaurovanie zbierok keramiky. Podporte svojou návštevou reštaurovanie zbierok múzea. Ďakujeme Vám.