Vydali sme

Martin Kostelník: Kúpele Františka Jozefa – stratený architektonický skvost Piešťan

Vydané v roku 2013
Publikácia má formát B5, farebnú obálku, rozsah 60 strán, 27 čiernobielych fotografií v texte a 20 farebných fotografií ako farebnú obrazovú prílohu. Čitateľom prezentuje históriu budovy, okolnosti jej vzniku a príčiny, ktoré viedli k jej zbúraniu v roku 1967. Je tu množstvo objavných a vôbec prvýkrát publikovaných informácií, nakoľko autor publikácie čerpal zo zachovaných archívnych prameňov ale aj dobových sprievodcov po kúpeľoch a obrazových materiálov.